Про нас

Компанія ТОВ «Агротех» має величезний досвід у виробництві та реалізації продукції, призначеної для двигунів сучасної автомобільної і тракторної техніки та техніки, що випускалась раніше в країнах колишнього СРСР. Поршневі групи та окремі компоненти, представлені в нашому каталозі, це результат роботи висококваліфікованих фахівців, найкращих у своїй галузі.

Агротех – 20 років серед лідерів ринку

Наша компанія на ринку вже понад два десятки років, вперше ми представили свою продукцію для українського споживача в далекому вже 1997 році. З самого першого дня і до сьогодні наші принципи залишаються незмінними: ми надаємо кінцевому споживачеві виключно якісну продукцію, надійність та ефективність роботи якої ми гарантуємо.
Наші клієнти знають про це і довіряють нам, віддаючи перевагу перед багатьма конкурентами.
Будь-яка модель, представлена в нашому каталозі, незмінно відрізняється максимальними експлуатаційними характеристиками та підвищеним терміном роботи у найсуворіших робочих умовах. Це досягається за рахунок використання у виробництві матеріалів та обладнання виключно високої якості.
Наші співробітники мають величезний досвід, їхня кваліфікація дозволяє виконувати найскладніші завдання. Постійне та незмінне дотримання технологічних вимог дозволяє пропонувати кінцевому споживачеві продукцію з найкращим співвідношенням ціни та якості.

Робота на результат


Таке ставлення дозволило значно розширити ринок представленості власної продукції. Сьогодні вона представлена у понад двадцяти європейських, азіатських та африканських країнах. Місцеві споживачі обирають нашу продукцію через відмінну якість та експлуатаційні характеристики, які зустрічаються тільки у дорогих закордонних аналогів.
Ми незмінно працюємо над покращенням якості нашої продукції та послуг, завжди залишаючись на зв'язку з нашими клієнтами. Цінуючи ваш час, компанія Агротех гарантує швидкий час доставки товару в будь-яку точку України службами доставки Нова пошта, ІнТайм та ін.