Поршневі групи Д-240, Д-65

Поршнекомплект Д-65-Д240 "Дальнобійник"

Поршневий комплект до двигунів РМ Д-65, ММЗ Д-240 та їх модифікацій. Застосовність - трактори МТЗ, Ю..

0.00 грн.

Комплект Д-240 "Дальнобійник"

Поршневий комплект до двигунів РМ Д-65, ММЗ Д-240 та їх модифікацій. Застосовність - трактори МТЗ, Ю..

0.00 грн.

Поршневі групи серії Д-240 призначені для комплектації двигунів внутрішнього згоряння таких різновидів як Д-65, Д-240, Д-241, Д-242, Д-243, Д-244, Д-247, Д-248, а також їх різноманітних модифікацій.

Купити поршневу групу цього типу необхідно, якщо вам потрібно забезпечити працездатність техніки МТЗ (трактори МТЗ-50, МТЗ-52, МТЗ-80). Також продукція сумісна зі спецтехнікою виробництва ПМЗ та ЛТЗ.

Поршнева група Д-240 пропонується у спеціальній комплектації Дальнобій. Що це дає кінцевому покупцю? Серед переваг використання цього комплекту варто зазначити:

  • покращену механічну обробку поверхні поршня та гільзи;
  • ідеально рівна поверхня гарантує якісну компресію;
  • мінімальне тертя поршня о гільзу;
  • максимальний робочий ресурс вузла.

Як показує практика, готові поршневі комплекти серії Дальнобій мають набагато більший ресурс гільзи і поршня - основних витратних елементів поршневого вузла. Моторесурс збільшується вдвічі, а в окремих випадках – і втричі, що гарантує безперебійну роботу техніки у найінтенсивніших умовах експлуатації.

Виробник став використовувати більш тверді сплави, що збільшило межі міцності поршневого вузла. Крім алюмінію, сплав містить такі добавки, як нікель, молібден і мідь. Використання нових поршневих комплектів дозволить вам експлуатувати свою техніку в будь-яких умовах, не турбуючись про вимушені простої.