Пальці поршневі

Палець поршневий ЯМЗ

Палець поршневий до двигунів сімейства Ярославського та Алтайського моторних заводів. Техніка ― ав..

0.00 грн.

Палець поршневий СМД-60

Палець поршневий до двигунів СМД-60-73. Техніка: трактори Т-150, Т-150К, Т-157, Т-158. Матеріал – ле..

0.00 грн.

Палець поршневий СМД-23

Палець поршневий до двигунів СМД-23-24, СМД-31 виробництва Харківського моторобудівного заводу "Серп..

0.00 грн.

Палець поршневий СМД-18

Палець поршневий до двигунів СМД-14-22. Техніка: тр-ри ДТ-75, комбайни СК-5М "Нива", "Єнісей". Матер..

0.00 грн.

Палець поршневий КамАЗ

Палець поршневий до двигунів КамАЗ-740 автомобілів КамАЗ-532022, -4310, -43105, Урал, КамАЗ-4320, ЗІ..

0.00 грн.

Палець поршневий Д-260 D=42 мм

Палець поршневий до двигунів Д-245, Д-260 та їх модифікацій виробництва Мінського моторного заводу. ..

0.00 грн.

Палець поршневий Д-240

Палець поршневий до двигунів Д-240, 241, 242, 243, 244, 50, 65, трактори "Білорусь" МТЗ-80/82,50/52,..

0.00 грн.

Палець поршневий Д-160.01

Палець поршневий для двигунів Д-160.01, тракторів Т-170. Матеріал – легована сталь. Термообробка - о..

0.00 грн.

Палець поршневий Д-160

Палець поршневий для двигунів Д-160, тракторів Т-130. Матеріал – легована сталь. Термообробка - об'є..

0.00 грн.

Палець поршневий Д-144

Палець поршневий для двигунів Д-21, Д-37М, Д-144, тракторів Т-16, Т-25, Т-40. Матеріал – легована ст..

0.00 грн.

Палець поршневий Д-240 посилений

Палець поршневий до двигунів ММЗ Д-245, Д-260 та їх модифікацій автомобілів ЗІЛ, МАЗ, автобусів ПАЗ,..

0.00 грн.

Поршневі пальці є компонентом кривошипно-шатунного механізму у вигляді циліндра. Вони призначені для рухомого шарнірного з'єднання головки шатуна та безпосередньо поршня. Купити палець поршневий для автомобільної, тракторної та інших видів техніки ви завжди можете у магазині компанії ТОВ Агротех.

Забезпечення ефективної роботи поршня

При інтенсивній роботі поршень піддається дуже серйозним механічним навантаженням. Палець поршня також не залишається осторонь, приймаючи він тиск під час стиснення паливо-повітряної суміші і зворотного ходу поршня після робочого займання.
На нього впливає інерційні сили та згинальні зусилля, тому до якості матеріалу пред'являються особливі вимоги. Як показала багаторічна практика та дослідження в галузі високих навантажень, найбільш оптимальним варіантом для вибору матеріалу є загартована сталь.
Використання додаткових легуючих добавок дозволяє підвищити робочі характеристики пальців, задіявши їх для високооборотних двигунів та силових установок підвищеної потужності. Для більш ефективної роботи необхідно зменшити масу виробу, тому основний тип пальців виконується з внутрішнім отвором.
Чим менша маса деталі, тим нижче інерційні втрати і вищий коефіцієнт корисної дії двигуна. При цьому важливо зберегти міцність та стійкість до зношування деталі в умовах дуже високих навантажень. На практиці найпростішим способом досягти цього є просвердлювання циліндричного отвору крізь палець та легування поверхні з подальшою термічною обробкою.

Типи фіксації поршневих пальців

Способів фіксації пальців всього два вони можуть бути плаваючого або закріпленого типу. Закріплені пальці нерухомо фіксуються в шатунних головках чи поршневих бобишках. До недоліків цього способу відносять нерівномірне навантаження на окремі ділянки поршня, що призводить до різного ступеня зношування поверхні.
Щоб цього уникнути, застосовують кріплення пальців плаваючого типу, при якому вони фіксуються від осьового зміщення. Під час роботи вони вільно провертаються, що дозволяє гарантувати рівномірне зношування всієї поверхні.
Для дизельних автомобільних та тракторних двигунів високої потужності підходить саме такий спосіб кріплення. Це дозволяє максимально продовжити термін експлуатації силових установок та зберегти їх продуктивність у найважчих умовах експлуатації.

Правильний вибір поршневих пальців – запорука ефективної та довговічної роботи

Вибираючи поршневі пальці для своєї техніки, слід враховувати безліч нюансів, які дозволять гарантувати працездатність та відсутність проблем із продуктивністю техніки. Наші фахівці готові надати посильну допомогу у підборі запчастин та комплектації ними автомобілів, тракторів та комбайнів будь-якої марки.
Ми проконсультуємо вас з будь-яких питань та допоможемо підібрати запчастини для довгої та безперебійної роботи будь-якого транспорту. Найвища якість деталей, швидка доставка, повна відповідність за каталогом, більш ніж прийнятні ціни роблять ваш вибір постачальника очевидним. Агротех стане вашим надійним партнером у постачанні якісних комплектуючих у будь-яких обсягах.