Новини компанії

Все, що ви хотіли знати про сучасні поршні Частина 2

Поршнекомплект сучасного автомобіля "бере" на себе більше половини всього тертя ДВС, при цьому найкращі технології допомагають суттєво знизити паливну витрату. Для зниження тертя застосовуються спеціальні графітові пластирі, які стали досить звичайним явищем навіть на звичайних а..

16.03.2021
0
1005
Все, що ви хотіли знати про поршні (частина перша)

Все, що ви коли-небудь хотіли знати про сучасні поршні (і, можливо, про деякі речі, які ви не знали) Потужність та ефективність сучасного автомобіля за останні кілька десятків років значно зросли. Але якщо ви хочете дізнатися про повну історію розвитку двигуна внутрішнього згорян..

15.03.2021
0
887
Що спричиняє пошкодження деталей поршня двигуна?

Сучасний поршнекомплект є досить надійним і довговічним блоком вашого двигуна внутрішнього згоряння. Тим не менш, жорсткі умови експлуатації, невчасне обслуговування автомобіля та інші фактори можуть стати причиною виходу поршнів з ладу. До найпоширеніших типів поломок та пошкодж..

12.03.2021
0
862
Як запобігти пошкодженню та відмові дизельного поршня

Поршнекомплект на сучасний дизельний двигун може коштувати досить дорого – це залежить від типу техніки, моделі та модифікації силової установки та інших факторів. Пошкодження або поломка поршня може обійтися вам в копієчку і тому, що знадобляться значні витрати праці і часу на д..

11.03.2021
0
513
Як правильно обкатати двигун

У вас є лише один шанс правильно обкатати двигун. Неважливо, чи ви його побудували самі у своїй майстерні або замовили у відомого виробника запчастин. Грамотна процедура обкатки вимагає професійного підходу, і одним із основних етапів буде правильний підбір та налаштування поршне..

09.03.2021
0
494
Поршнева група – провідний елемент силової установки

Чому ж поршень настільки важливий у будь-якому автомобільному двигуні? Як ми вже згадували раніше, поршневий двигун використовує поршні для створення руху. Дивлячись на стандартну схему поршневого двигуна, можна чітко побачити розташування кожного елемента поршневої системи. Конф..

03.12.2020
0
752
Поршень – найважливіший елемент двигуна

Поршнева система будь-якого сучасного легкового чи вантажного автомобіля, спецтранспорту, будівельної техніки відрізняється своїми особливостями для кожного виду транспорту. Тим не менш, важливість поршня для ефективної та безперебійної роботи будь-якого двигуна ніхто не заперечу..

03.12.2020
0
798
Скільки поршнів у двигуні автомобіля?

Поршнева група будь-якого автомобіля містить певну кількість поршнів - це очевидно. Також очевидним є той факт, що поршнева група КамАЗ за своїм складом серйозно відрізнятиметься від малолітражного поршневого автомобіля. Але скільки взагалі поршнів використовується у різних автом..

01.12.2020
0
2217
Перспективи алюмінієвих поршнів

Поршнева автомобіля - це дуже великі навантаження в окремо взятій силовій установці. Уявіть собі умови, за яких функціонують алюмінієві частини поршневої групи: при повністю відкритій дросельній заслінці та 6000 оборотах на хвилину на поршень бензинового двигуна кожні 0,02 секунд..

30.11.2020
0
602
Матеріал поршня: з чого виготовлені ці компоненти двигуна

Поршнева група загалом і окремі поршні зокрема є одними з «навантажуваних» елементів у будь-якій силовій автомобільній установці. Поршень у транспортному засобі піддається постійним інтенсивним впливам, серед яких: висока механічна напруга; граничні температури; агресивний вплив ..

30.11.2020
0
609
Як підбираються поршні до гільз

Особливості вибору поршня Правильний підбір пари гільза-поршень є гарантом працездатності двигуна на заявлених заводом-виробникам потужних характеристик. Щоб підібрати дані компоненти, необхідно скористатися спеціальними розмірними групами. Слід пам'ятати, що технічні умови потре..

27.01.2020
0
1664
Як швидко очистити поршневі кільця та підвищити компресію двигуна

Падіння компресії двигуна - як бути? Власники транспортних засобів не першої свіжості часто стикаються з проблемами втрати компресії двигуна і, як наслідок, втратою потужності. Часто це є наслідком нагару на кільцях поршневої, а також їхнього залягання, яке можна усунути досить п..

27.01.2020
0
1112
Головний вузол двигуна - Поршень

Поршень - від палива до руху Представляємо вашій увазі найважливіший елемент будь-якого автомобільного двигуна, що займає центральне місце і відіграє головну роль у перетворенні енергії від палива на механічний рух: поршень. Не має значення, про який поршні ми говоримо: поршень т..

27.01.2020
0
1021
Скільки кілець потрібно для нового поршня

Правильний вибір поршневих кілець Збираючись тюнінгувати свій автомобіль, багато автовласників обговорюють на форумах які купити гільзи для двигуна, як правильно підібрати поршні. Однак багато хто не бере до уваги таке питання: скільки ж кілець має бути на новому поршні для досяг..

27.01.2020
0
1110
Прокладки двигуна – основні типи

Для чого потрібна прокладка двигуна Щоб двигун стабільно функціонував та видавав задані характеристики потужності, потрібна його повна герметизація. Існує безліч способів її домогтися, одним з найпоширеніших є використання прокладок. Стандартне прокладання двигуна призначене для ..

27.01.2020
0
841
Заміна елементів поршневої групи дизелів МТЗ

При помітному збільшенні витрати картерного мастила чи потрапляння газів у картер, значному обсязі, повної діагностиці піддається поршнева група МТЗ . Якщо перевірка підтверджує серйозні відхилення від допустимих експлуатаційних норм, виконується розбирання дизеля, для заміни зно..

27.01.2020
0
952
«Плаваючі» та «не плаваючі» поршневі пальці

Металевий циліндр, яким є поршневий палець, використовується для комутації шатуна з поршнем. Виконується порожнистим, щоб суттєво зменшити його масу. Виріб відрізняється високим ступенем чистової обробки, що дозволяє ступінь деяких навантажень. Способи закріплення поршневих пальц..

27.01.2020
0
2351
У чому відмінність поршня дизельного двигуна від поршня для бензинового двигуна?

У всіх існуючих ДВЗ, поршень є обов'язковим елементом, оскільки саме з його допомогою реалізується термодинамічний процес, що відбувається в двигунах внутрішнього згоряння. Він завжди має циліндричну форму, що сприяє безпроблемному виконанню зворотно-поступальних рухів усередині ..

27.01.2020
0
5238